+38(050)596-39-46, +38(093)122-11-81, +38096-072-40-48

Адвокат Смородский Александр Григорьевич

Адвокат в Харькове. Все виды юридических услуг

Верховним Судом відновлені права нашого клієнта, позбавленого батьківських прав

Верховним Судом було скасовано Постанову Харківського Апеляційного суду в частині позбавлення нашого клієнта батьківських прав у зв'язку з тим, що наявність заборгованості по аліментам сама по собі не є підставою для позбавлення батька дитини батьківських прав та не може у повній мірі  свідчити про саме свідоме ухилення від виконання батьківських обов`язків по утриманню дитини. Вирішуючи спір,  апеляційний суд зосередився на особі позивача, виключно позитивної оцінки її особистості, при цьому не дав оцінки особистості батька дитини та не встановив, чим підтверджено саме свідоме ухилення батька від виконання своїх батьківських обов`язків, які б були законною підставою для позбавлення його батьківських прав, враховуючи  погані відносини між сторонами справи. Крім того, встановлені апеляційним судом фактичні обставини справи не містять відомостей про те, що відносно батька дитини застосовувалось попередження про необхідність зміни ставлення до виховання дитини, або, що на орган опіки та піклування покладався обов`язок здійснювати контроль за виконанням батьком батьківських обов`язків. Крім того, апеляційний суд не дав жодної правової оцінки запереченням батька щодо створення з боку позивача перешкод у його спілкування з дочкою та у повній мірі не з`ясував призначення перерахованих батьком коштів у сумі 33 000 грн.

Отже, фактичні обставини для правильного вирішення справи апеляційним судом встановлені не були, у зв'язку з чим, рішення апеляційного суду не може вважатись законним та обгрунтованим та було скасоване Верховним Судом.

Подробнее...

Судом задоволено позов нашого клієнта про визнання припиненим договору поруки, за яким він мав сплатити борг кредитору у розмір двадцять мільйонів за порушення боржником зобов'язання!

 Харківський районний суд Харківської області задовольнив позов нашого клієнта про визнання припиненим договору поруки, за яким забезпечувалось виконання зобов'язання за кредитним договором у розмірі 20445213 грн. 60 коп. (двадцять мільйонів чотириста сорок п'ять тисяч двісті тринадцять) грн. 60 коп.!

Подробнее...

Судом звільнено нашого клієнта від адміністративної відповідальності за керування транспортним засобом в стані алкогольного сп'яніння

Судом закрито провадження відносно нашого клієнта про притягнення його до адміністративної відповідальності за ст. 130 ч.1 КУпАП України  у зв'язку з відсутністю складу адміністративного правопорушення та відсутністю у матеріалах справи, наданої працівниками поліції, доказів вини нашого клієнта щодо керування автомобілем  у стані алкогольного сп'яніння!

Подробнее...

Суд скасував незаконний виконавчий напис нотаріуса згідно якого з позивача стягувались грошові кошти

Суд захистив права нашого клієнта та скасував незаконний виконавчий напис нотаріуса, згідно якого з нашого клієнта банком стягувались грошові кошти за кредитним договором, який позивачем був повністю погашений!

Подробнее...

Адвокатом відновлено право власності клієнта на земельну ділянку: суд повернув землю законному власнику

Суд повернув землю законному власнику,  яку він отримав у спадщину  та яка була поділена на чотири земельні ділянки  та надана відповідачам для індивідуального садівництва, що порушило право власності нашого клієнта.

 

Подробнее...